Zvídálek vykročil pravou tlapkou….

Zvídálek je zvědavé štěňátko, které se rozhodlo poznat přírodu a svět kolem nás. Vydává se na pravidelná lesní dobrodružství, chce se dorozumět se svým okolím, namáhá se s hravými úkoly, učí se dotáhnout věci do konce.

Image Zvidalek02

Zvídálek vykročil pravou tlapkou….

1.9.2014 Zvídálek vykročil pravou tlapkou do druhého školkového roku. Očuchal nové dětičky a olíznul na pozdrav kamarády, které již zná.

Zvídálkova smečka se rozrostla o nové paní učitelky, takže kromě Alenky, Lucky a Renátky se na dětičky těší Jana a Romana. Naopak se rozloučila se Zvídálkem ze zdravotních důvodů milá a milovaná Anička a také „zálesák“ Vojta.

A pozor! Protože se někdy stane, že malý zvídálek je malý Loudálek, prosíme, pokud přicházíte do školky až po 9,00 hodině, zvoňte až v 9,15. Důvodem je, že mezi 9,00 – 9,15 probíhá ranní kruh.

Od 1.10.2014 budou ve Zvídálkovi otevřeny nové kroužky a to jak pro „školkáčky“, tak i pro jejich sourozence, kamarády, zkrátka i pro ty, co do školky nedochází. Čekají je tu kroužky nejen na trénink ručiček, nožiček, pusinek, ale i hlaviček… 😀 Bližší informace naleznete v sekci „Kroužky“.