Tým

Zvídálek je zvědavé štěňátko, které se rozhodlo poznat přírodu a svět kolem nás. Vydává se na pravidelná lesní dobrodružství, chce se dorozumět se svým okolím, namáhá se s hravými úkoly, učí se dotáhnout věci do konce.

Alena Sekerová

Zřizovatelka a manažerka Zvídálka

Očima Zvídálka: Panička se narodila v Praze. Pár let se vrtěla na židli na DAMU, ale pak se rozhodla skočit do toho rovnou po tlapkách a stála u zrodu dětských pořadů v rámci Českého rozhlasu a především u tehdejšího populárního Kufrování s Dominem. A pak hurá rovnou do televizního Studia Kamarád jako dramaturg pořadů a scénárista. Dále upravovala dialogy herců ze zahraničních seriálů, tak aby mluvili pěkně po českém čumáčku, a za zmínku stojí pozice šéfa produkce v reklamní agentuře. Ale nakonec jí začaly chybět dětičky, a tak jsem teď nejradši, že nakonec našla pelíšek tady u mě.

 

Renáta Krábková Mielníková

Ředitelka a logopedka

Očima Zvídálka: Řídí školku, ale především pusinky a jazýčky dětiček, aby pěkně štěkaly, protože studovala na VŠ speciální pedagogiku.  Ale hlavně dokáže, aby se všechna lidská štěňátka a já hýbala, skákala, cvičila a tancovala, jak ona píská, protože již od 16 let závodí ve fitness aerobiku, a dokonce je i mistryní světa! Prostě je to výstavní kousek a tak se mi pěkně hodí do smečky.

 

 

Lucie Pavlátová

Učitelka

Očima Zvídálka: Lucinka to s námi táhne hnedle od začátku, aby ne, vždyť je to vystudovaná paní učitelka a také si prošla několik školek, včetně těch alternativních, než si vystopovala tu naší. Řekla mi, že jsem dog, a ona to ví, protože pracovala v Londýně jako au pair. Má legrační dramatický projev – když mluví, tak s ní mluví celé tělo, a to se malým zvídálkům i mně moc líbí.

 

Jana Pěničková

Učitelka

Očima Zvídálka: Jana je nová posila s bohatou mateřinkoškolskou praxí, ale pracovala i jako asistentka a vychovatelka sluchově postižených. Dělá čest svému příjmení, protože zpívá jako pěnička. Když jsem jí slyšel zpívat svoji zamilovanou: „Skákal pes“, rozvrtěly se všechny děti, a mě ocásek nadšením. Krásně tančí a pořád má dobrou náladu, tak si říkám, kde se v matce tří dětí tolik energie bere!

 

Romana Frumertová

Učitelka

Očima Zvídálka: Romana je poslední přírůstek do naší smečky.  Má strašně šikovné tlapky, chodila do umělecké ZŠ, a dále studovala SŠ pedagogickou. Super je, že má turistický kurz, tak se těším, jak mě a ostatní požene do lesa a na louku, zkrátka do přírody. Pracovní zkušenosti vzhledem ke svému mládí  si rozšíří především u nás.  Já v ní čuchám velký učitelský talent!